Дизайнери » D E » Східні Квіткові « Групи

Beverly Hills 1985 D.S. & Durga для жінок

Beverly Hills 1985 D.S. & Durga для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
теплий пряний
амбра
білоквітковий
анімалістичні ноти
пудровий
фруктовий

Beverly Hills 1985 від D.S. & Durga - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Beverly Hills 1985 був випущений в 2010. Композиція аромату включає ноти: Жасмин, Амбра, Гвоздика і Персик.

Ноти аромату

Жасмин Амбра Гвоздика Персик

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Beverly Hills 1985 by D.S. & Durga.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Beverly Hills 1985 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про D.S. & Durga Beverly Hills 1985 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про D.S. & Durga Beverly Hills 1985, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Beverly Hills 1985 від D.S. & Durga. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Beverly Hills 1985 від D.S. & Durga представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Christian Dior Sweet Sun Benetton United Colors of Benetton Woman La Maison de la Vanille Vanille Fleurie de Tahiti Montale Crystal Flowers Revlon Xia Xiang Ted Lapidus TL Pour Elle Czech & Speake Dark Rose essence Secret Love Bruno Acampora Iranzol Boadicea the Victorious Exotic DSH Perfumes Quinacridone Violet

Advertisement

Популярні бренди та аромати: