Дизайнери » D E » Деревні Ароматичні « Групи

Bitter Rose, Broken Spear D.S. & Durga для жінок та чоловіків

Bitter Rose, Broken Spear D.S. & Durga для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
троянда
амбра
свіжо-пряний
трав'янистий

Bitter Rose, Broken Spear від D.S. & Durga - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Bitter Rose, Broken Spear був випущений в 2013. Верхні ноти: Чебрець, Тліюче Вугілля і Кубеба; ноти серця: Мускатний Горіх, Троянда і Будяк (Чортополох); ноти бази Амбра, Листвениця (Модрина) і Розпечене Залізо.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Чебрець Тліюче Вугілля Кубеба

середні Ноти
Мускатний Горіх Троянда Будяк (Чортополох)

база Ноти
Амбра Листвениця (Модрина) Розпечене Залізо

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Bitter Rose, Broken Spear by D.S. & Durga.

Цей аромат схожий на  

Bitter Rose, Broken Spear Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про D.S. & Durga Bitter Rose, Broken Spear fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про D.S. & Durga Bitter Rose, Broken Spear, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Bitter Rose, Broken Spear від D.S. & Durga. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Bitter Rose, Broken Spear від D.S. & Durga представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Davidoff Cool Water Deep Van Cleef & Arpels Tsar Joop! Joop! Go Enrico Coveri Enrico Coveri Pour Homme Giorgio Armani Emporio Armani For Him 2008 Azzaro Silver Black Fragonard Papa Cheri Antica Farmacista Lustrous Fire Kiehl`s Forest Rain Victorinox Swiss Army Swiss Army Altitude Roxana Illuminated Perfume Sierra Norma Kamali Ceremony

Популярні бренди та аромати: