Дизайнери » D E » Шипрові « Групи

Boston Ivy D.S. & Durga для чоловіків

Boston Ivy D.S. & Durga для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
зелений
дерево
морський
квітковий
fresh

Boston Ivy від D.S. & Durga - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Шипрові. Boston Ivy був випущений в 2011. Композиція аромату включає ноти: Дубовий Мох, Конюшина, Плющ і Морська Вода.

Ноти аромату

Дубовий Мох Конюшина Плющ Морська Вода

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Boston Ivy by D.S. & Durga.

Цей аромат схожий на  

Boston Ivy Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про D.S. & Durga Boston Ivy fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про D.S. & Durga Boston Ivy, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Boston Ivy від D.S. & Durga. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Boston Ivy від D.S. & Durga представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Шипрові
Christian Dior Dioressence Ayala Moriel Ayalitta Domenico Caraceni Domenico Caraceni 1913 Decleor L`original Miller Harris Terre de Bois Geo. F. Trumper Curzon Cologne Coty Stetson Boadicea the Victorious Reviving Auguste Esprit de Chypre Atelier Cologne Trefle Pur Black Phoenix Alchemy Lab Banded Sea Snake Galimard Aigues Vives

Популярні бренди та аромати: