Дизайнери » D E » Деревні Ароматичні « Групи

Bowmakers D.S. & Durga для жінок та чоловіків

Bowmakers D.S. & Durga для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
дерево
balsamic
aromatic
шкіра
горіховий

Bowmakers від D.S. & Durga - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Bowmakers був випущений в 2013. Композиція аромату включає ноти: Махагоні, Клен , Сосна, Смоли, Волоський Горіх, Шкіра і Деревні Ноти.

Ноти аромату

Махагоні Клен Сосна Смоли Волоський Горіх Шкіра Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Bowmakers by D.S. & Durga.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Bowmakers Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про D.S. & Durga Bowmakers fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про D.S. & Durga Bowmakers, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Bowmakers від D.S. & Durga. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Bowmakers від D.S. & Durga представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Diesel Diesel Green Masculine Escada Escada Moon Sparkle pour Homme Ella Mikao Yujin Pour Homme Lobogal Naceo Rouge Opus Oils Divine: Pan Guerlain Guerlain Homme Intense Angel Schlesser Angel Schlesser Essential for Men Il Profvmo Osmo Scents Vetiver de Java Adidas Pure Game Special Edition Joop! Joop! Go Hot Contact Yves Rocher Altika s.Oliver Superior

Advertisement

Популярні бренди та аромати: