Дизайнери » D E » Деревні Ароматичні « Групи

Bowmakers D.S. & Durga для жінок та чоловіків

Bowmakers D.S. & Durga для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
дерево
balsamic
aromatic
шкіра
горіховий

Bowmakers від D.S. & Durga - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Bowmakers був випущений в 2013. Композиція аромату включає ноти: Махагоні, Клен , Сосна, Смоли, Волоський Горіх, Шкіра і Деревні Ноти.

Ноти аромату

Махагоні Клен Сосна Смоли Волоський Горіх Шкіра Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Bowmakers by D.S. & Durga.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Bowmakers Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про D.S. & Durga Bowmakers fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про D.S. & Durga Bowmakers, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Bowmakers від D.S. & Durga. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Bowmakers від D.S. & Durga представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Morning Man Ferrari Ferrari Light Essence Aveda Chakra 1 Motivation Fragonard Les Naturelles: Lavande Geo. F. Trumper Astor Cologne Egofacto Sacre Coeur CB I Hate Perfume In The Summer Kitchen Molton Brown Bracing Silverbirch Cuba Paris Cuba Gold Laurence Dumont Eau de Cologne - Vetiver LR Bruce Willis LR Agent XY

Advertisement

Популярні бренди та аромати: