Дизайнери » D E » Ароматичні « Групи

Burning Barbershop D.S. & Durga для чоловіків

Burning Barbershop D.S. & Durga для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
свіжо-пряний
цитрус
ваніль
квітковий
зелений

Burning Barbershop від D.S. & Durga - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні. Burning Barbershop був випущений в 2010. Композиція аромату включає ноти: Лаванда, Ваніль, Лайм і М'ята.

Ноти аромату

Лаванда Ваніль Лайм М'ята

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Burning Barbershop by D.S. & Durga.

Цей аромат схожий на  

Burning Barbershop Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про D.S. & Durga Burning Barbershop fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про D.S. & Durga Burning Barbershop, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Burning Barbershop від D.S. & Durga. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Burning Barbershop від D.S. & Durga представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні
Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Man Pal Zileri Pal Zileri Cattier Eau de Provence Gap The Visionary Jeanne Arthes Love Generation Freedom Givenchy Very Irresistible Fresh Attitude Summer Sorbet Le Jardin Retrouve Verveine Frank Los Angeles Frank No.2 L`Occitane en Provence Verbena Summer Secret  2010 Paco Rabanne XS Pour Homme Sensual Summer Intelligent Nutrients Nurture Jeanne Arthes Cassandra Pour Homme

Популярні бренди та аромати: