Дизайнери » D E » Ароматичні « Групи

Burning Barbershop D.S. & Durga для чоловіків

Burning Barbershop D.S. & Durga для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
свіжо-пряний
цитрус
ваніль
зелений
квітковий

Burning Barbershop від D.S. & Durga - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні. Burning Barbershop був випущений в 2010. Композиція аромату включає ноти: Лаванда, Ваніль, Лайм і М'ята.

Ноти аромату

Лаванда Ваніль Лайм М'ята

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Burning Barbershop by D.S. & Durga.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Burning Barbershop Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про D.S. & Durga Burning Barbershop fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про D.S. & Durga Burning Barbershop, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Burning Barbershop від D.S. & Durga. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Burning Barbershop від D.S. & Durga представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні
Parfums DelRae Eau Illuminee Aramis Aramis A Aveda Chakra 6 Intuition Riva L`Altra Follia Penhaligon`s Lavandula Calvin Klein Eternity Summer for Men 2009 Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Royal Riesling Roger & Gallet Lavande Royale DSH Perfumes Cyan Caswell Massey English Lavander Liz Earle Botanical Essence No.1 Washington Tremlett Hampstead Water

Advertisement

Популярні бренди та аромати: