Дизайнери » D E » Східні Квіткові « Групи

Five Step Waltz D.S. & Durga для жінок

Five Step Waltz D.S. & Durga для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
білоквітковий
свіжо-пряний
троянда
амбра
ваніль

Five Step Waltz від D.S. & Durga - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Five Step Waltz був випущений в 2011. Композиція аромату включає ноти: Лаванда, Жасмин, Амбра, Ваніль і Троянда.

Ноти аромату

Лаванда Жасмин Амбра Ваніль Троянда

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Five Step Waltz by D.S. & Durga.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Five Step Waltz Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про D.S. & Durga Five Step Waltz fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про D.S. & Durga Five Step Waltz, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Five Step Waltz від D.S. & Durga. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Five Step Waltz від D.S. & Durga представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Hermes Parfum des Merveilles Christian Lacroix Tumulte Versace Versus Donna Pierre Guillaume PG19 Louanges Profanes Clive Christian No. 1 Jeanne Arthes Cobra for Her Version Inedite Liz Claiborne Liz Ayala Moriel Tamya O Boticario Glamour Secrets Rose DSH Perfumes Madonna Lily Molinard Ecoute Moi O Boticario Floratta Ruby

Advertisement

Популярні бренди та аромати: