Дизайнери » D E » Квіткові Фруктові Гурманські « Групи

Foxglove D.S. & Durga для жінок та чоловіків

Foxglove D.S. & Durga для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
пудровий
дерево
солодкі ноти
квітковий

Foxglove від D.S. & Durga - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові Гурманські. Це новий аромат. Foxglove був випущений в 2014. Парфумер: David Seth Moltz. Верхні ноти: Цитрон і Палісандрове Рожеве Дерево; ноти серця: Ірис, Неролі і Чампака; ноти бази Замша, Персик, Сіра Амбра і Безсмертник.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Цитрон Палісандрове Рожеве Дерево

середні Ноти
Ірис Неролі Чампака

база Ноти
Замша Персик Сіра Амбра Безсмертник

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Foxglove by D.S. & Durga.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Foxglove Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про D.S. & Durga Foxglove fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про D.S. & Durga Foxglove, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Foxglove від D.S. & Durga. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Foxglove від D.S. & Durga представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові Гурманські
Nina Ricci Les Belles de Ricci Amour d`Amandier Kylie Minogue Sweet Darling Deborah Be Gourmand - Soft Sugar Deborah Be Gourmand - Sweet Mandy Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Sipario Nicolai Parfumeur Createur Juste un rêve Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Sweet Caramel Nina Ricci Le Paradis de Nina Pamela Anderson Malibu Night Tauer Perfumes 10 Une Rose Vermeille Ulric de Varens Lily Prune Lily Silver Bjorn Borg Love All Vivid Violet

Advertisement

Популярні бренди та аромати: