Дизайнери » D E » Цитрусові « Групи

Grapefruit D.S. & Durga для жінок

Grapefruit D.S. & Durga для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
фруктовий
квітковий
солодкі ноти
кислі ноти

Grapefruit від D.S. & Durga - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Цитрусові. Grapefruit був створений в 2000-і роки Композиція аромату включає ноти: Грейпфрут, Квіткові Ноти і Фруктові ноти.

Ноти аромату

Грейпфрут Квіткові Ноти Фруктові ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Grapefruit by D.S. & Durga.

Цей аромат схожий на  

Grapefruit Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про D.S. & Durga Grapefruit fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про D.S. & Durga Grapefruit, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Grapefruit від D.S. & Durga. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Grapefruit від D.S. & Durga представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові
Guerlain Aqua Allegoria Lemon Fresca Guerlain Aqua Allegoria Orange Magnifica Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men L`Occitane en Provence Ruban d'Orange Salvatore Ferragamo Tuscan Soul Hermes Aroma d`Orange Verte Geo. F. Trumper Extract of Limes Cologne Lili Bermuda Fresh Water Yves Rocher Cap Nature Pamplemousse Clean Summer Linen Melvita Lime Susanne Lang Sula Lovebirds Fresh

Популярні бренди та аромати: