Дизайнери » D E » Деревні Ароматичні « Групи

Isle Ryder D.S. & Durga для жінок та чоловіків

Isle Ryder D.S. & Durga для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
aromatic
білоквітковий
fresh
квітковий

Isle Ryder від D.S. & Durga - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Isle Ryder був випущений в 2013. Верхні ноти: Бруньки Тополі, Ялина і Польові Квіти; ноти серця: Жасмин, Ялина і Дрок; ноти бази Очерет і Мед.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бруньки Тополі Ялина Польові Квіти

середні Ноти
Жасмин Ялина Дрок

база Ноти
Очерет Мед

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Isle Ryder by D.S. & Durga.

Цей аромат схожий на  

Isle Ryder Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про D.S. & Durga Isle Ryder fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про D.S. & Durga Isle Ryder, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Isle Ryder від D.S. & Durga. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Isle Ryder від D.S. & Durga представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Otto Kern Cycle Oriflame Signature Yves Saint Laurent L`Homme Eau d`Ete Paul Smith Sunshine Edition for Men Bond No 9 Great Jones Lobogal Naceo Rouge Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Femme Smell Bent Felix Navidad Smell Bent Pere Noel Coward Histoires de Parfums Noir Patchouli D.S. & Durga Vetyver Cuba Paris Cuba Gold

Популярні бренди та аромати: