Дизайнери » D E » Цитрусові « Групи

Italian Citrus D.S. & Durga для чоловіків

Italian Citrus D.S. & Durga для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
musky
fresh
солодкі ноти
амбра

Italian Citrus від D.S. & Durga - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові. Italian Citrus був випущений в 2011. Композиція аромату включає ноти: Гіркий Апельсин, Цитруси, Мандарин, м Амалфі, Амбретта, Мускус, Червоний Апельсин і Зелені ноти.

Ноти аромату

Гіркий Апельсин Цитруси Мандарин м Амалфі Амбретта Мускус Червоний Апельсин Зелені ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Italian Citrus by D.S. & Durga.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Italian Citrus Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про D.S. & Durga Italian Citrus fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про D.S. & Durga Italian Citrus, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Italian Citrus від D.S. & Durga. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Italian Citrus від D.S. & Durga представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові
Burberry Weekend for Men Betty Barclay Rubin Tommy Hilfiger Tommy Jeans DSH Perfumes Pamplemousse O Boticario Linked He Maitre Parfumeur et Gantier Eau du Gantier JoAnne Bassett Sparkling Citrus Love & Toast Mandarin Tea Yves Rocher Cap Nature Pamplemousse Adolfo Dominguez Azahar Ortigia Sicilia Sicilian Lime Acqua di Genova Fontana di Trevi XII

Advertisement

Популярні бренди та аромати: