Дизайнери » D E » Цитрусові « Групи

Italian Citrus D.S. & Durga для чоловіків

Italian Citrus D.S. & Durga для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
musky
fresh
амбра
солодкі ноти

Italian Citrus від D.S. & Durga - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові. Italian Citrus був випущений в 2011. Композиція аромату включає ноти: Гіркий Апельсин, Цитруси, Мандарин, м Амалфі, Амбретта, Мускус, Червоний Апельсин і Зелені ноти.

Ноти аромату

Гіркий Апельсин Цитруси Мандарин м Амалфі Амбретта Мускус Червоний Апельсин Зелені ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Italian Citrus by D.S. & Durga.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Italian Citrus Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про D.S. & Durga Italian Citrus fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про D.S. & Durga Italian Citrus, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Italian Citrus від D.S. & Durga. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Italian Citrus від D.S. & Durga представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові
Guerlain Aqua Allegoria Lemon Fresca Comptoir Sud Pacifique O Pomelo - Pamplemousse Cattier Eau de Matin L`Erbolario Bergamot Geo. F. Trumper Extract of Limes Cologne Jardin de France Verviene Myrurgia 1916 Creed Orange Spice Anthousa Citrus Sorbet Melvita Lime Roger Vivier Le Neroli Susanne Lang Sula Lovebirds Fresh

Advertisement

Популярні бренди та аромати: