Дизайнери » D E » Ароматичні Фужерні « Групи

J. Crew Homesteader’s Cologne D.S. & Durga для чоловіків

J. Crew Homesteader’s Cologne D.S. & Durga для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
aromatic
камфора
свіжо-пряний
морський
Картинки
J. Crew Homesteader’s Cologne D.S. & Durga для чоловіків Картинки

J. Crew Homesteader’s Cologne від D.S. & Durga - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Фужерні . J. Crew Homesteader’s Cologne був випущений в 2013. Парфумер: David Seth Moltz. Композиція аромату включає ноти: Кипарис, Евкаліпт, Шавлія, Деревні Ноти і Морські Водорослі.

Ноти аромату

Кипарис Евкаліпт Шавлія Деревні Ноти Морські Водорослі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about J. Crew Homesteader’s Cologne by D.S. & Durga.

Цей аромат схожий на  

J. Crew Homesteader’s Cologne Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про D.S. & Durga J. Crew Homesteader’s Cologne fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про D.S. & Durga J. Crew Homesteader’s Cologne, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати J. Crew Homesteader’s Cologne від D.S. & Durga. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на J. Crew Homesteader’s Cologne від D.S. & Durga представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Фужерні
Guepard Gentleman Guepard Dana Canoe for Men Jean Paul Gaultier La Cologne Fleur du Male Galimard Flibustier Mustang Mustang Blue Loewe Loewe Pour Homme Rance 1795 Triomphe Millesime Calvin Klein Eternity Summer for Men 2008 The American Line Air Force - Stealth Hugo Boss Boss Number One Montana Montana Green L`Erbolario Felci

Популярні бренди та аромати: