Дизайнери » D E » Східні Квіткові « Групи

My Indian Childhood D.S. & Durga для жінок

My Indian Childhood D.S. & Durga для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
пачулі
жовтоквітковий
тютюн
солодкі ноти

My Indian Childhood від D.S. & Durga - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. My Indian Childhood був створений в 2000-і роки Композиція аромату включає ноти: Османтус, Панданус, Пачулі, Гальбанум, Тютюн і Чампака.

Ноти аромату

Османтус Панданус Пачулі Гальбанум Тютюн Чампака

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about My Indian Childhood by D.S. & Durga.

Цей аромат схожий на  

My Indian Childhood Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про D.S. & Durga My Indian Childhood fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про D.S. & Durga My Indian Childhood, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати My Indian Childhood від D.S. & Durga. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на My Indian Childhood від D.S. & Durga представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Al-Rehab Tahani Collistar Benessere dei Sensi Tom Ford Champaca Absolute Ellie Perfume Ellie Nuit Natori Natori Borsalino Borsalino Pour Elle Fleurie Nicolai Parfumeur Createur Maharadjah Sarantis B.U. Trendy Yves Rocher 8e Jour Donatella Pecci Blunt Diable Au Corps Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco Nejma Nejma 3

Популярні бренди та аромати: