Дизайнери » D E » Східні Квіткові « Групи

My Indian Childhood D.S. & Durga для жінок

My Indian Childhood D.S. & Durga для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
пачулі
жовтоквітковий
тютюн
солодкі ноти

My Indian Childhood від D.S. & Durga - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. My Indian Childhood був створений в 2000-і роки Композиція аромату включає ноти: Османтус, Панданус, Пачулі, Гальбанум, Тютюн і Чампака.

Ноти аромату

Османтус Панданус Пачулі Гальбанум Тютюн Чампака

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about My Indian Childhood by D.S. & Durga.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

My Indian Childhood Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про D.S. & Durga My Indian Childhood fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про D.S. & Durga My Indian Childhood, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати My Indian Childhood від D.S. & Durga. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на My Indian Childhood від D.S. & Durga представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Trussardi Trussardi Inside for women Montale Aoud Damascus Guy Laroche J'ai Osé Mimmina Mimmina Ulric de Varens So Varens Etat Libre d`Orange Don`t Get Me Wrong Baby Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 129 Manuel Canovas Anse Turqouise Chiara Boni Tango La Perla Charme Lace Collection Caesars World Caesars Woman Goddess Ulric de Varens Isa

Advertisement

Популярні бренди та аромати: