Дизайнери » D E » Ароматичні Акватичні « Групи

Pale Grey Mountain, Small Black Lake D.S. & Durga для жінок та чоловіків

Pale Grey Mountain, Small Black Lake D.S. & Durga для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
дерево
aquatic
fresh
земляний
трав'янистий

Pale Grey Mountain, Small Black Lake від D.S. & Durga - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Акватичні. Pale Grey Mountain, Small Black Lake був випущений в 2013. Верхні ноти: Дубовий Мох і Водяні Ноти; ноти серця: Верес, Водяний Перець, Фіалка, Ожина і Бук; ноти бази Водяні Ноти і Марь (Лобода).

Піраміда композиції

верхні Ноти
Дубовий Мох Водяні Ноти

середні Ноти
Верес Водяний Перець Фіалка Ожина Бук

база Ноти
Водяні Ноти Марь (Лобода)

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Pale Grey Mountain, Small Black Lake by D.S. & Durga.

Цей аромат схожий на  

Pale Grey Mountain, Small Black Lake Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про D.S. & Durga Pale Grey Mountain, Small Black Lake fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про D.S. & Durga Pale Grey Mountain, Small Black Lake, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Pale Grey Mountain, Small Black Lake від D.S. & Durga. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Pale Grey Mountain, Small Black Lake від D.S. & Durga представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Акватичні
Kenzo Kenzo pour Homme Bvlgari Aqva Pour Homme Comptoir Sud Pacifique Aqua Motu Eau de Toilette Paris Hilton Just Me for Man Tom Tailor Speedlife Man Parfums J'ai Osé J'ai Osé Aqua Roxy Roxy Love L`Erbolario Periplo Julian Rouas Swing Demeter Fragrance Kahala Hawaiian Surf L`Occitane en Provence Verdon Strange Invisible Perfumes Peloponnesian

Популярні бренди та аромати: