Дизайнери » D E » Квіткові Фруктові « Групи

Pomelo Blossom D.S. & Durga для жінок

Pomelo Blossom D.S. & Durga для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
musky
цитрус
анімалістичні ноти
свіжо-пряний

Pomelo Blossom від D.S. & Durga - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Pomelo Blossom був випущений в 2010. Композиція аромату включає ноти: Мускус, Жасмин і Грейпфрут.

Ноти аромату

Мускус Жасмин Грейпфрут

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Pomelo Blossom by D.S. & Durga.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Pomelo Blossom Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про D.S. & Durga Pomelo Blossom fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про D.S. & Durga Pomelo Blossom, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Pomelo Blossom від D.S. & Durga. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Pomelo Blossom від D.S. & Durga представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Nina Ricci Nina Chevignon Chevignon 57 for Her Lancome Tresor Sparkling S. Cute Luxe Berry Passion Red By Kilian Prelude to Love Oxbow Hawaiian Fantasy Avon Pink Suede Ella Mikao Yujin Floa Fiorucci Glittery Benetton Benetton Giallo Woman Playboy Play It Lovely Roberto Cavalli Anniversary

Advertisement

Популярні бренди та аромати: