Дизайнери » D E » Квіткові « Групи

Poppy Rouge D.S. & Durga для жінок

Poppy Rouge D.S. & Durga для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
білоквітковий
musky
зелений
жовтоквітковий
пудровий

Poppy Rouge від D.S. & Durga - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Poppy Rouge був випущений в 2011. Композиція аромату включає ноти: Квітка Африканського Апельсина, Нарцис, Фіалка, Неролі і Білий Мускус.

Ноти аромату

Квітка Африканського Апельсина Нарцис Фіалка Неролі Білий Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Poppy Rouge by D.S. & Durga.

Цей аромат схожий на  

Poppy Rouge Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про D.S. & Durga Poppy Rouge fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про D.S. & Durga Poppy Rouge, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Poppy Rouge від D.S. & Durga. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Poppy Rouge від D.S. & Durga представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Stella McCartney Sheer Stella 2006 Ghost Ghost Cherish Alfred Sung Bai Avon Petal by Cynthia Rowley Guerlain Les Quatre Saisons - Quant Vient L`Ete The Body Shop Mandarin Orchid Ted Lapidus Lovely Fantasme Avon Odyssey Victoria`s Secret Satin Rose de Mai Caswell Massey Freesia Orlane Autour de la Rose Burberry Burberry Sport Ice

Популярні бренди та аромати: