Дизайнери » D E » Квіткові « Групи

Poppy Rouge D.S. & Durga для жінок

Poppy Rouge D.S. & Durga для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
цитрус
musky
квітковий
пудровий
зелений

Poppy Rouge від D.S. & Durga - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Poppy Rouge був випущений в 2011. Композиція аромату включає ноти: Квітка Африканського Апельсина, Нарцис, Фіалка, Неролі і Білий Мускус.

Ноти аромату

Квітка Африканського Апельсина Нарцис Фіалка Неролі Білий Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Poppy Rouge by D.S. & Durga.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Poppy Rouge Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про D.S. & Durga Poppy Rouge fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про D.S. & Durga Poppy Rouge, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Poppy Rouge від D.S. & Durga. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Poppy Rouge від D.S. & Durga представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Celine Dion Celine Dion Parfum Notes Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Toilette Tommy Hilfiger Dreaming Pearl Salvador Dali Little Kiss Cherry Molinard Bois Fleuri s.Oliver s.Oliver Hot Edition Women Ocean Pacific Endless Ocean Pacific Gale Hayman Style Burberry Burberry London for Women Special Edition 2009 Profumum Roma Tuberosa Il Profvmo Soliflor Line Eclair de Tubereuse Jennica Fleur de Nacre

Advertisement

Популярні бренди та аромати: