Дизайнери » D E » Квіткові Зелені « Групи

Silent Grove D.S. & Durga для жінок

Silent Grove D.S. & Durga для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Був: 1 Хочу: 2

основні акорди
квітковий
зелений
дерево
солодкі ноти
fresh

Silent Grove від D.S. & Durga - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. Silent Grove був створений в 2000-і роки Композиція аромату включає ноти: Кедр з Вірджинії, Чай, Липовий Цвіт, Деревні Ноти, Лотос і Трава.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 1 votes.

Ноти аромату

Кедр з Вірджинії Чай Липовий Цвіт Деревні Ноти Лотос Трава

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Silent Grove by D.S. & Durga.

Цей аромат схожий на  

Silent Grove Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про D.S. & Durga Silent Grove fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про D.S. & Durga Silent Grove, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Silent Grove від D.S. & Durga. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Silent Grove від D.S. & Durga представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Зелені
Tommy Hilfiger Freedom for Her Versace Versace Essence Emotional Christian Dior Remember Me L`Occitane en Provence Orange Leaves Eau de Cologne Guerlain Aqua Allegoria Angelique Lilas Coty Muguet des Bois Jo Malone Red Roses Yosh Stargazer 7.71 Boadicea the Victorious The Exclusives Enduring Potter & Moore Tea Rose and Sage Schiaparelli Dance Arrogance Bath House Serenite

Популярні бренди та аромати: