Дизайнери » D E » « Групи

Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) DSH Perfumes для жінок

Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) DSH Perfumes для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
цитрус
aromatic
зелений
білоквітковий
фруктовий
musky
Картинки
Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) DSH Perfumes для жінок Картинки

Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) від DSH Perfumes - це парфум для жінок, належить до групи ароматів . Парфумер: Dawn Spencer Hurwitz. Верхні ноти: Бергамот, Червоний Апельсин, м Амалфі і Гальбанум; ноти серця: Червоні Ягоди і Чубушник; ноти бази Мускус і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Червоний Апельсин м Амалфі Гальбанум

середні Ноти
Червоні Ягоди Чубушник

база Ноти
Мускус Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) by DSH Perfumes.

Цей аромат схожий на  

Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про DSH Perfumes Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про DSH Perfumes Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1), ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) від DSH Perfumes. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) від DSH Perfumes представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи
Profumum Roma Confetto Etat Libre d`Orange Divin`Enfant Van Gils His Aura by Night Fred Hayman 273 Indigo Benefit Laugh with me Lee Lee Le Labo Musc 25 Los Angeles Profumi del Forte Marconi 3 Eclectic Collections Maestro Princesse Marina De Bourbon Rouge Royal For Men Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Litchi Blossom Gap Core Laurence Dumont Charmes Secrets: Nuit Sensuelle

Популярні бренди та аромати: