Дизайнери » D E » « Групи

Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) DSH Perfumes для жінок

Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) DSH Perfumes для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
цитрус
зелений
aromatic
амбра
білоквітковий
Картинки
Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) DSH Perfumes для жінок Картинки

Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) від DSH Perfumes - це парфум для жінок, належить до групи ароматів . Парфумер: Dawn Spencer Hurwitz. Верхні ноти: Бергамот, Червоний Апельсин, м Амалфі і Гальбанум; ноти серця: Червоні Ягоди і Чубушник; ноти бази Мускус і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Червоний Апельсин м Амалфі Гальбанум

середні Ноти
Червоні Ягоди Чубушник

база Ноти
Мускус Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) by DSH Perfumes.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про DSH Perfumes Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про DSH Perfumes Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1), ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) від DSH Perfumes. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) від DSH Perfumes представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи
Sweet Years Funny Days Man Sweet Years Sweet Years Man Dr Nicholas Perricone Neuropeptide Synergy Paul Sebastian Design for Men Tremendous Tremendous for Men Calvin Klein CK IN2U Heat for Him Paolo Gigli Aria Victorio & Lucchino Hombre Joaquin Cortes 24k Man David & Victoria Beckham David Beckham Instinct Ice Gap Core Express Love Express

Advertisement

Популярні бренди та аромати: