Дизайнери » D E » Ароматичні « Групи

Bon Vivant DSH Perfumes для жінок та чоловіків

Bon Vivant DSH Perfumes для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
білоквітковий
трав'янистий
aromatic
свіжо-пряний
Картинки
Bon Vivant DSH Perfumes для жінок та чоловіків Картинки

Bon Vivant від DSH Perfumes - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні. Парфумер: Dawn Spencer Hurwitz. Верхні ноти: м Амалфі, Цвіт Лимону і Лимонна Вербена; ноти серця: Майоран і Жасмин; ноти бази Мускус, Сандал і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
м Амалфі Цвіт Лимону Лимонна Вербена

середні Ноти
Майоран Жасмин

база Ноти
Мускус Сандал Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Bon Vivant by DSH Perfumes.

Цей аромат схожий на  

Bon Vivant Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про DSH Perfumes Bon Vivant fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про DSH Perfumes Bon Vivant, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Bon Vivant від DSH Perfumes. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Bon Vivant від DSH Perfumes представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні
Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena Parfums DelRae Eau Illuminee s.Oliver Love Man 2008 Profumi del Forte Tirrenico Sonia Rykiel Rykiel Homme Playboy Playboy Malibu Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Soda Roger & Gallet L`Homme Penhaligon`s Douro MOR Jasmine Tea Gendarme 7 Sinful Scents Greed Fred Hayman Touch With Love for Men

Популярні бренди та аромати: