Дизайнери » D E » Шипрові Квіткові « Групи

Rose Vert DSH Perfumes для жінок та чоловіків

Rose Vert DSH Perfumes для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
цитрус
троянда
земляний
fresh

Rose Vert від DSH Perfumes - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Парфумер: Dawn Spencer Hurwitz. Верхня нота: Цитруси; ноти серця: Троянда, Болгарська Троянда, Дамаська Троянда, Мароканська Троянда і Турецька Троянда; ноти бази Дубовий Мох і Австралійський Сандал.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Цитруси

середні Ноти
Троянда Болгарська Троянда Дамаська Троянда Мароканська Троянда Турецька Троянда

база Ноти
Дубовий Мох Австралійський Сандал

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Rose Vert by DSH Perfumes.

Цей аромат схожий на  

Rose Vert Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про DSH Perfumes Rose Vert fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про DSH Perfumes Rose Vert, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Rose Vert від DSH Perfumes. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Rose Vert від DSH Perfumes представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Kylie Minogue Darling Guerlain Rose Barbare Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Printemps Marks and Spencer Per Una Yves Rocher Comme Une Evidence Limited Edition Perfumer`s Workshop Samba Nova Caron Lady Caron La Perla Blue Ulric de Varens Varens Original Italian Romance Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Geranium Genny Genny Yardley Chique

Популярні бренди та аромати: