Дизайнери » D E » Квіткові Акватичні « Групи

Cool Water Pure Pacific for Her Davidoff для жінок

Cool Water Pure Pacific for Her Davidoff для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
зелений
фруктовий
дерево
озонові ноти
aromatic
Картинки
Cool Water Pure Pacific for Her Davidoff для жінок Картинки Cool Water Pure Pacific for Her Davidoff для жінок Картинки

Cool Water Pure Pacific for Her від Davidoff - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Акватичні. Cool Water Pure Pacific for Her був випущений в 2012. Парфумер: Benoist Lapouza. Верхні ноти: М'ята, Ананас і Диня; ноти серця: Жасмин, Бамбук, Конвалія і Фіалка; ноти бази Сандал, Корінь Ірису і Персик.

Піраміда композиції

верхні Ноти
М'ята Ананас Диня

середні Ноти
Жасмин Бамбук Конвалія Фіалка

база Ноти
Сандал Корінь Ірису Персик

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Cool Water Pure Pacific for Her by Davidoff.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Cool Water Pure Pacific for Her Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Davidoff Cool Water Pure Pacific for Her fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Davidoff Cool Water Pure Pacific for Her, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Cool Water Pure Pacific for Her від Davidoff. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Cool Water Pure Pacific for Her від Davidoff представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Акватичні
Calvin Klein Escape Gabriela Sabatini Ocean Sun Missoni Missoni Acqua Krizia Eau de Krizia Scents of Time Nenufar Hollister Ryder Opus Oils Divine: Venus Ayala Moriel l'Écume des Jours Giorgio Armani Acqua di Gioia Nazareno Gabrielli Nazarenogabrielli Oriflame Sensoria Prescriptives Potion

Advertisement

Популярні бренди та аромати: