Дизайнери » D E » Квіткові Фруктові « Групи

Cool Water Woman Summer Seas Davidoff для жінок

Cool Water Woman Summer Seas Davidoff для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
озонові ноти
aquatic
fresh
фруктовий
Картинки
Cool Water Woman Summer Seas Davidoff для жінок Картинки Cool Water Woman Summer Seas Davidoff для жінок Картинки

Cool Water Woman Summer Seas від Davidoff - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Це новий аромат. Cool Water Woman Summer Seas був випущений в 2015. Верхня нота: Диня; нота серця: Конвалія ; базова нота Корінь Ірису.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Диня

середні Ноти
Конвалія

база Ноти
Корінь Ірису

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Cool Water Woman Summer Seas by Davidoff.

Цей аромат схожий на  

Cool Water Woman Summer Seas Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Davidoff Cool Water Woman Summer Seas fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Davidoff Cool Water Woman Summer Seas, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Cool Water Woman Summer Seas від Davidoff. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Cool Water Woman Summer Seas від Davidoff представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Anna Sui Secret Wish Princesse Marina De Bourbon Marina De Bourbon Princesse Marina De Bourbon Rouge Royal Avon Far Away Paradise Acqua di Biella Janca Ulric de Varens Mini Pretty Clean Clean Summer Eau Fraiche Corine de Farme Witch Will Next Just Pink M. Micallef Watch LR LR Classics Santorini Beyonce Heat Rush

Популярні бренди та аромати: