Дизайнери » D E » Ароматичні Пряні « Групи

Always Energetic Demeter Fragrance для жінок та чоловіків

Always Energetic Demeter Fragrance для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
свіжо-пряний
aromatic
ніжно-пряний
трав'янистий
теплий пряний

Always Energetic від Demeter Fragrance - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Пряні. Композиція аромату включає ноти: Імбир і Коріандр.

Ноти аромату

Імбир Коріандр

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Always Energetic by Demeter Fragrance.

Цей аромат схожий на  

Always Energetic Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Demeter Fragrance Always Energetic fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Demeter Fragrance Always Energetic, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Always Energetic від Demeter Fragrance. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Always Energetic від Demeter Fragrance представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Пряні
Otto Kern Otto Kern Man Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Red Tea & Spices Geo. F. Trumper Bay Rum Cologne Lorenzo Villoresi Spezie Gant Gant Summer 2009 Parfumerie Generale PG11 Harmatan Noir Le Jardin Retrouve Citron Poivre Ayala Moriel Palas Atena Michael Storer Djin Carolina Herrera Herrera for Men Refreshing Ginger Oriflame Solliden for Him LR LR Classics Monaco

Популярні бренди та аромати: