Дизайнери » D E » Деревні Ароматичні « Групи

Diesel Fuel For Life Cologne for Men Diesel для чоловіків

Diesel Fuel For Life Cologne for Men Diesel для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
квітковий
ніжно-пряний
солодкі ноти
свіжо-пряний
Картинки
Diesel Fuel For Life Cologne for Men Diesel для чоловіків Картинки

Diesel Fuel For Life Cologne for Men від Diesel - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Diesel Fuel For Life Cologne for Men був випущений в 2008. Diesel Fuel For Life Cologne for Men був створений парфумером Annick Menardo і Jacques Cavallier. Верхні ноти: Рожевий Перець і Зірчатий Аніс; ноти серця: Лаванда і Малина; ноти бази Ветивер і Геліотроп.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Рожевий Перець Зірчатий Аніс

середні Ноти
Лаванда Малина

база Ноти
Ветивер Геліотроп

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Diesel Fuel For Life Cologne for Men by Diesel.

Цей аромат схожий на  

Diesel Fuel For Life Cologne for Men Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Diesel Diesel Fuel For Life Cologne for Men fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Diesel Diesel Fuel For Life Cologne for Men, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Diesel Fuel For Life Cologne for Men від Diesel. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Diesel Fuel For Life Cologne for Men від Diesel представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Kenzo Kenzo Homme Fresh Thierry Mugler Ice*Men Jean Patou Voyageur Tom Ford Italian Cypress Etro Messe de Minuit Jardin de France Eau irisee Kiehl`s Forest Rain Smell Bent Felix Navidad A Perfume Organic Perfumed Wine - Rosé s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Man Kenzo Kenzo Homme  Boisee Byblos Bamboo

Популярні бренди та аромати: