Дизайнери » D E » Східні Пряні « Групи

Eau de 34 Diptyque для жінок та чоловіків

Eau de 34 Diptyque для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
aromatic
свіжо-пряний
дерево
трав'янистий
Картинки
Eau de 34 Diptyque для жінок та чоловіків Картинки

Eau de 34 від Diptyque - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Пряні. Eau de 34 був випущений в 2013. Парфумер: Olivier Pescheux. Верхні ноти: Гіркий Апельсин, Лимон, Вербена, Грейпфрут, Лаванда, Ягоди Ялівцю, Мускатний Горіх, Кориця і Лист Берези; ноти серця: Герань і Тубероза; ноти бази Кедр, Пачулі, Ладан , Лабданум і Мох.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Гіркий Апельсин Лимон Вербена Грейпфрут Лаванда Ягоди Ялівцю Мускатний Горіх Кориця Лист Берези

середні Ноти
Герань Тубероза

база Ноти
Кедр Пачулі Ладан Лабданум Мох

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Eau de 34 by Diptyque.

Цей аромат схожий на  

Eau de 34 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Diptyque Eau de 34 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Diptyque Eau de 34, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Eau de 34 від Diptyque. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Eau de 34 від Diptyque представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Пряні
The Body Shop Javari The Body Shop Cinnamon Spice Perfume Oil Hugh Parsons Old England Satellite Padparadscha L`Artisan Parfumeur Poivre Piquant DSH Perfumes Gingembre (Ginger 1; Natural) Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 5: Bois de Chocolat Ayala Moriel Bois d'Hiver Jovan Satisfaction for Men Parfumerie Generale Private Collection Querelle Yves Saint Laurent Opium Fraicheur d'Orient Segreti di Lucca Boheme

Популярні бренди та аромати: