Дизайнери » D E » Деревні Квіткові Мускусні « Групи

D&G Anthology L`Amoureux 6 Dolce&Gabbana для чоловіків

D&G Anthology L`Amoureux 6 Dolce&Gabbana для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 3
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 4 Був: 1 Хочу: 1

основні акорди
дерево
aromatic
свіжо-пряний
цитрус
musky
Відео
D&G Anthology L`Amoureux 6 Dolce&Gabbana для чоловіків Відео
Картинки
D&G Anthology L`Amoureux 6 Dolce&Gabbana для чоловіків Картинки D&G Anthology L`Amoureux 6 Dolce&Gabbana для чоловіків Картинки D&G Anthology L`Amoureux 6 Dolce&Gabbana для чоловіків Картинки

D&G Anthology L`Amoureux 6 від Dolce&Gabbana - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Квіткові Мускусні. D&G Anthology L`Amoureux 6 був випущений в 2009. Верхні ноти: Бергамот, Рожевий Перець і Ягоди Ялівцю; ноти серця: Береза, Кардамон і Корінь Ірису; ноти бази Деревні Ноти і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Рожевий Перець Ягоди Ялівцю

середні Ноти
Береза Кардамон Корінь Ірису

база Ноти
Деревні Ноти Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about D&G Anthology L`Amoureux 6 by Dolce&Gabbana.

Цей аромат схожий на  

D&G Anthology L`Amoureux 6 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

D&G Anthology L`Amoureux 6 by Dolce&Gabbana 2.50 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати D&G Anthology L`Amoureux 6 від Dolce&Gabbana. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на D&G Anthology L`Amoureux 6 від Dolce&Gabbana представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Квіткові Мускусні
Canali Canali Men Carolina Herrera Herrera For Men Carolina Herrera 212 Men Cartier Declaration Creed Green Irish Tweed Krizia Time Uomo Cereus Cereus No.7 L`Erbolario Musk Etro Royal Pavillon Etat Libre d`Orange Jasmin et Cigarette Jardin de France Inahe Jean Charles Brosseau Atlas Cedar

Популярні бренди та аромати: