Дизайнери » D E » « Групи

Goldmund Dorissima для жінок

Goldmund Dorissima для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
balsamic
пудровий
aromatic
троянда
теплий пряний
Картинки
Goldmund Dorissima для жінок Картинки Goldmund Dorissima для жінок Картинки

Goldmund від Dorissima - це парфум для жінок, належить до групи ароматів . Goldmund був випущений в 2003. Парфумер: Doris Brugger. Композиція аромату включає ноти: Боби Тонка, Ваніль, Корінь Ірису, Троянда, Пудрові Ноти, Гвоздика, Бензоїн, Сандал, Мускус, Смоли, Перу Бальзам і Спеції.

Ноти аромату

Боби Тонка Ваніль Корінь Ірису Троянда Пудрові Ноти Гвоздика Бензоїн Сандал Мускус Смоли Перу Бальзам Спеції

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Goldmund by Dorissima.

Цей аромат схожий на  

Goldmund Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Dorissima Goldmund fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Dorissima Goldmund, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Goldmund від Dorissima. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Goldmund від Dorissima представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи
Roger & Gallet Eau de Gingembre Joop! Joop! Go Electric Heat Giorgio Armani Armani Code Summer pour Homme Diesel Fuel For Life She Summer Pacifica Tuscan Blood Orange Keiko Mecheri Iris d`Argent Sean John I Am King Of The Night Gloria Vanderbilt Vanderbilt for Men Demeter Fragrance Lychee CB I Hate Perfume Winter 1972 Yves Rocher So Elixir Eau de Toilette Black Phoenix Alchemy Lab Det. Patric Gleason

Популярні бренди та аромати: