Дизайнери » D E » Східні « Групи

Antalya Dr. Gritti для жінок та чоловіків

Antalya Dr. Gritti для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
морський
aromatic
дерево
salty
тютюн
Картинки
Antalya Dr. Gritti для жінок та чоловіків Картинки

Antalya від Dr. Gritti - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні. Antalya був випущений в 2010. Верхні ноти: Мирт і Морська Вода; ноти серця: Деревні Ноти, Кедр і Тютюн; ноти бази Амбра і Морські Водорослі.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Мирт Морська Вода

середні Ноти
Деревні Ноти Кедр Тютюн

база Ноти
Амбра Морські Водорослі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Antalya by Dr. Gritti.

Цей аромат схожий на  

Antalya Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Dr. Gritti Antalya fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Dr. Gritti Antalya, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Antalya від Dr. Gritti. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Antalya від Dr. Gritti представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні
Davidoff Relax Escada Escada Collection Krizia Krazy Krizia Benetton Colors de Benetton Bath and Body Works Sensual Amber Le Labo Poivre 23 London Ava Luxe Madame X L`Occitane en Provence Labdanum de Seville Jeanne Arthes Guipure & Silk Memoire Liquide Encens Liquide Keiko Mecheri Attar de Roses Acqua Novara odo-res 73

Популярні бренди та аромати: