Дизайнери » D E » Деревні Квіткові Мускусні « Групи

Fanós Dr. Gritti для жінок та чоловіків

Fanós Dr. Gritti для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
теплий пряний
пудровий
кориця
квітковий
білоквітковий
свіжо-пряний
Картинки
Fanós Dr. Gritti для жінок та чоловіків Картинки

Fanós від Dr. Gritti - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Квіткові Мускусні. Це новий аромат. Fanós був випущений в 2014. Верхні ноти: Кориця, Імбир і Гватемальський Кардамон; ноти серця: Фіалка, Мімоза і Сандал; ноти бази Ваніль, Апельсиновий Цвіт і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Кориця Імбир Гватемальський Кардамон

середні Ноти
Фіалка Мімоза Сандал

база Ноти
Ваніль  Апельсиновий Цвіт Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Fanós by Dr. Gritti.

Цей аромат схожий на  

Fanós Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Dr. Gritti Fanós fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Dr. Gritti Fanós, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Fanós від Dr. Gritti. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Fanós від Dr. Gritti представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Квіткові Мускусні
Kenneth Cole RSVP Elizabeth Arden Mediterranean Christian Dior Dior Homme Cologne Nautica Latitude Longitude Krizia Easy Krizia Etienne Aigner Suede Edition Women Lacoste Style in Play Diesel Diesel Green Feminine Special Edition Versace Versense Divine L`etre Aime Homme UNTITLED UNTITLED No. 3 by Sarah Horowitz Givenchy Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver Cedre d’Hiver

Популярні бренди та аромати: