Дизайнери » D E » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

City Oud Dueto Parfums для жінок та чоловіків

City Oud Dueto Parfums для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
теплий пряний
уд
balsamic
пачулі
троянда
Картинки
City Oud Dueto Parfums для жінок та чоловіків Картинки

City Oud від Dueto Parfums - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. City Oud був випущений в 2010. Парфумер: Olivier Pescheux. Верхні ноти: Шафран і Кориця; ноти серця: Кедр, Ладан і Троянда; ноти бази Пачулі, Дерево Агар (Уд) і Аміріс (Американський сандал).

Піраміда композиції

верхні Ноти
Шафран Кориця

середні Ноти
Кедр Ладан Троянда

база Ноти
Пачулі Дерево Агар (Уд) Аміріс  (Американський сандал)

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about City Oud by Dueto Parfums.

Цей аромат схожий на  

City Oud Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Dueto Parfums City Oud fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Dueto Parfums City Oud, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати City Oud від Dueto Parfums. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на City Oud від Dueto Parfums представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Nina Ricci L'Eau du Temps Givenchy Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Roberto Verino Verino Pour Homme Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Jennifer Lopez Deseo Max Mara Le Parfum Ulric de Varens Varens Love Louis Feraud Parfum des Sens Lancome Magnifique Eau de Toilette Laura Ashley Exotic Amber M. Micallef Jewel Montale Velvet Flowers

Популярні бренди та аромати: