Дизайнери » D E » Квіткові « Групи

Ancian Rosa Durance en Provence для жінок

Ancian Rosa Durance en Provence для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
троянда
musky
квітковий
білоквітковий
цитрус

Ancian Rosa від Durance en Provence - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Ancian Rosa був випущений в 2007. Верхня нота: Цитруси; ноти серця: Фіалка, Жасмин і Троянда; ноти бази Пачулі і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Цитруси

середні Ноти
Фіалка Жасмин Троянда

база Ноти
Пачулі Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Ancian Rosa by Durance en Provence.

Цей аромат схожий на  

Ancian Rosa Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Durance en Provence Ancian Rosa fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Durance en Provence Ancian Rosa, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Ancian Rosa від Durance en Provence. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Ancian Rosa від Durance en Provence представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Cindy Crawford Cindy Crawford Feminine Jo Malone Orange Blossom Montale Sunset Flowers Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau Maitre Parfumeur et Gantier Bahiana CoSTUME NATIONAL Scent Cool Gloss Guerlain Muguet DSH Perfumes Dirty Rose Gale Hayman Style Jennifer Aniston Lolavie Tallulah Jane Leotie Mazzolari Zagara

Популярні бренди та аромати: