Дизайнери » D E » Деревні Ароматичні « Групи

L`Ome Sea Buckthorn Durance en Provence для чоловіків

L`Ome Sea Buckthorn Durance en Provence для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
aromatic
цитрус
свіжо-пряний
трав'янистий

L`Ome Sea Buckthorn від Durance en Provence - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. L`Ome Sea Buckthorn був випущений в 2006. Верхні ноти: Бергамот, Артемізія (Полин) і Лимон; ноти серця: Папороть і Лаванда; ноти бази Сандал, Петитгрейн і Кедр.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Артемізія (Полин) Лимон

середні Ноти
Папороть Лаванда

база Ноти
Сандал Петитгрейн Кедр

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about L`Ome Sea Buckthorn by Durance en Provence.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

L`Ome Sea Buckthorn Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Durance en Provence L`Ome Sea Buckthorn fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Durance en Provence L`Ome Sea Buckthorn, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати L`Ome Sea Buckthorn від Durance en Provence. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на L`Ome Sea Buckthorn від Durance en Provence представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Christian Audigier Ed Hardy Men's EDT Hilde Soliani Ti Amo: Anemone Ulric de Varens Hot! Fragrances Blue Germaine Monteil Royal Secret for Men Mark Buxton Wood & Absinth Floris Elite Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Peace Ted Baker M Remy Latour Cigar Commander Yves Rocher Altika Nickel Ulla Lala Sinfonia di Note Toujours Verts

Advertisement

Популярні бренди та аромати: