Дизайнери » D E » Ароматичні Пряні « Групи

Spiced Absinth Durance en Provence для чоловіків

Spiced Absinth Durance en Provence для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
bitter
дерево
aromatic
свіжо-пряний
трав'янистий
Картинки
Spiced Absinth Durance en Provence для чоловіків Картинки

Spiced Absinth від Durance en Provence - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Пряні. Spiced Absinth був випущений в 2012. Композиція аромату включає ноти: Абсинт і Деревні Ноти.

Ноти аромату

Абсинт Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Spiced Absinth by Durance en Provence.

Цей аромат схожий на  

Spiced Absinth Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Durance en Provence Spiced Absinth fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Durance en Provence Spiced Absinth, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Spiced Absinth від Durance en Provence. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Spiced Absinth від Durance en Provence представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Пряні
Alfred Dunhill 51.3 N Parfums Berdoues Cardamomum Vegetalis CnR Create Sagittarius for Men Maurer & Wirtz Mustang Man Boudicca Wode (Scent) Madonna Nudes 1979 Pour Homme 50 Cent Power by 50 Cent NANADEBARY Green Ralph Lauren Big Pony 3 Lorenzo Villoresi Garofano Melvita Appetizing Spices Eisenberg J'ose

Популярні бренди та аромати: