Дизайнери » D E » Східні Квіткові « Групи

Ombre de la Nuit Emanuel Ungaro для жінок та чоловіків

Ombre de la Nuit Emanuel Ungaro для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
теплий пряний
musky
пудровий
квітковий
амбра

Ombre de la Nuit від Emanuel Ungaro - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Ombre de la Nuit був випущений в 1993. Парфумер: Francois Demachy. Композиція аромату включає ноти: Шкіра, Ірис, Спецієві Ноти, Амбра, Мускус і Деревні Ноти.

Ноти аромату

Шкіра Ірис Спецієві Ноти Амбра Мускус Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Ombre de la Nuit by Emanuel Ungaro.

Цей аромат схожий на  

Ombre de la Nuit Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Emanuel Ungaro Ombre de la Nuit fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Emanuel Ungaro Ombre de la Nuit, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Ombre de la Nuit від Emanuel Ungaro. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Ombre de la Nuit від Emanuel Ungaro представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Roberto Cavalli Serpentine Escada Escada Margaretha Ley Ayala Moriel Ayala Parfumerie Generale PG19 Louanges Profanes Jean Patou Ma Liberte Opus Oils Divine: Isis Boadicea the Victorious Elegant Tesori d`Oriente Frangipani delle Indie Jacomo Anthracite Bogner Bogner Wood Women Shakira S Anne Klein Anne Klein 2

Популярні бренди та аромати: