Дизайнери » D E » Квіткові « Групи

Vivara Black Edition Emilio Pucci для жінок

Vivara Black Edition Emilio Pucci для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
білоквітковий
цитрус
жовтоквітковий
пудровий
квітковий
зелений

Vivara Black Edition від Emilio Pucci - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Vivara Black Edition був випущений в 2009. Композиція аромату включає ноти: Бергамот, Жасмин, Квітка Африканського Апельсина, Нарцис і Ірис.

Ноти аромату

Бергамот Жасмин Квітка Африканського Апельсина Нарцис Ірис

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Vivara Black Edition by Emilio Pucci.

Цей аромат схожий на  

Vivara Black Edition Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Emilio Pucci Vivara Black Edition fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Emilio Pucci Vivara Black Edition, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Vivara Black Edition від Emilio Pucci. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Vivara Black Edition від Emilio Pucci представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Agent Provocateur Agent Provocateur Maitresse Yves Rocher Magnolia Avon Surreal Juicy Couture Eau de Couture Paris Hilton Fairy Dust Parfums Berdoues Violette Cherie Stephanie de Saint-Aignan Le Pot Aux Roses Antica Farmacista Magnolia, Orchid & Mimosa Alyssa Ashley Alyssa Ashley Green Tea Essence DSH Perfumes Padme Lotus Adolfo Dominguez Noche de Rosas Tokyo Milk Parfumarie Curiosite French Kiss

Популярні бренди та аромати: