Дизайнери » D E » Цитрусові Ароматичні « Групи

Havane pour Homme En Voyage Perfumes для чоловіків

Havane pour Homme En Voyage Perfumes для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
зелений
aromatic
цитрус
дерево
солодкі ноти
Картинки
Havane pour Homme En Voyage Perfumes для чоловіків Картинки Havane pour Homme En Voyage Perfumes для чоловіків Картинки Havane pour Homme En Voyage Perfumes для чоловіків Картинки

Havane pour Homme від En Voyage Perfumes - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові Ароматичні. Парфумер: Shelley Waddington. Верхні ноти: Бергамот, Лайм і М'ята; ноти серця: Петитгрейн, Чай, Фіалка і Ялина; ноти бази Кедр з Вірджинії, Боби Тонка, Ваніль, Тютюн, Шкіра і Ром.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Лайм М'ята

середні Ноти
Петитгрейн Чай Фіалка Ялина

база Ноти
Кедр з Вірджинії Боби Тонка Ваніль Тютюн Шкіра Ром

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Havane pour Homme by En Voyage Perfumes.

Цей аромат схожий на  

Havane pour Homme Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про En Voyage Perfumes Havane pour Homme fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про En Voyage Perfumes Havane pour Homme, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Havane pour Homme від En Voyage Perfumes. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Havane pour Homme від En Voyage Perfumes представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Ароматичні
Chevignon Best of Chevignon Corinne Cobson Eau de Cobson Orange-Bergamot Benetton Benetton Cold Jovoy Paris Hesperide Givenchy Givenchy Play Eau de Toilette Ormonde Jayne Zizan Fresh Citron de Vigne Floris Special 127 Jo Malone Lime Basil & Mandarin Tonino Lamborghini Overall pour Homme M. Micallef Les 4 Saisons: Yellow Sea Caswell Massey Verbena

Популярні бренди та аромати: