Дизайнери » D E » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Enrico Coveri Paillettes Nuit Enrico Coveri для жінок

Enrico Coveri Paillettes Nuit Enrico Coveri для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
троянда
дерево
цитрус
пачулі
musky
Картинки
Enrico Coveri Paillettes Nuit Enrico Coveri для жінок Картинки

Enrico Coveri Paillettes Nuit від Enrico Coveri - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Enrico Coveri Paillettes Nuit був випущений в 2014. Верхні ноти: Бергамот, Фрезія і Півонія; ноти серця: Конвалія , Троянда і Слива; ноти бази Кедр, Пачулі і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Фрезія Півонія

середні Ноти
Конвалія Троянда Слива

база Ноти
Кедр Пачулі Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Якщо ви знайомі з цим ароматом, будь ласка, визначте найбільш відчутні ноти композиції.

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Enrico Coveri Paillettes Nuit by Enrico Coveri.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Enrico Coveri Paillettes Nuit Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes Nuit fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes Nuit, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Enrico Coveri Paillettes Nuit від Enrico Coveri. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Enrico Coveri Paillettes Nuit від Enrico Coveri представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Agatha Ruiz de la Prada El Beso Paul Smith Paul Smith Extreme Woman Chantal Thomass Osez-Moi! Ella Mikao Yujin Feroce Molinard Lavande Masaki Matsushima M Gap Close Neotantric Manic Love for Her Bvlgari BLV Eau d`Ete Kristel Saint Martin Parfum D'Or Brut Parfums Prestige Imperial

Advertisement

Популярні бренди та аромати: