Дизайнери » D E » Ароматичні Фруктові « Групи

Aero Steampunk Erik Kormann для жінок та чоловіків

Aero Steampunk Erik Kormann для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
фруктовий
солодкі ноти
трав'янистий

Aero Steampunk від Erik Kormann - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Фруктові. Це новий аромат. Aero Steampunk був випущений в 2015. Парфумер: Erik Kormann. Композиція аромату включає ноти: Чорна Бузина.

Ноти аромату

Чорна Бузина

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Якщо ви знайомі з цим ароматом, будь ласка, визначте найбільш відчутні ноти композиції.

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Aero Steampunk by Erik Kormann.

Цей аромат схожий на  

Aero Steampunk Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Erik Kormann Aero Steampunk fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Erik Kormann Aero Steampunk, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Aero Steampunk від Erik Kormann. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Aero Steampunk від Erik Kormann представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Фруктові
Givenchy Insense Ultramarine Beach Boy Etienne Aigner In Leather Man Esprit Celebration for Him Jo Malone Pomegranate Noir L`Erbolario Legni Fruttati Demeter Fragrance Banana Flambee M. Micallef Sous Le Figuier Corine de Farme Witch Irma Yachtsman Tobago Hilde Soliani Fraaagola Saalaaata Huitieme Art Parfums Aube Pashmina Huitieme Art Parfums Manguier Metisse

Популярні бренди та аромати: