Дизайнери » D E » « Групи

Eau de Froehliche Erik Kormann для жінок та чоловіків

Eau de Froehliche Erik Kormann для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
balsamic
теплий пряний
солодкі ноти
пудровий
ваніль
дерево

Eau de Froehliche від Erik Kormann - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів . Eau de Froehliche був випущений в 2010. Eau de Froehliche був створений парфумером Alain Alchenberger, Erik Kormann і Philip Kraft. Верхні ноти: Малина і Кардамон; ноти серця: Ірис, Ладан і Боби Тонка; ноти бази Палісандрове Рожеве Дерево, Бальзам Толу, Ваніль і Пачулі.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Малина Кардамон

середні Ноти
Ірис Ладан Боби Тонка

база Ноти
Палісандрове Рожеве Дерево Бальзам Толу Ваніль Пачулі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Eau de Froehliche by Erik Kormann.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Eau de Froehliche Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Erik Kormann Eau de Froehliche fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Erik Kormann Eau de Froehliche, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Eau de Froehliche від Erik Kormann. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Eau de Froehliche від Erik Kormann представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи
Sweet Years Sweet Years Man Paolo Gigli Maestrale Roger & Gallet Eau de Gingembre Romea D`Ameor The Mistresses of Louis XIV Profumi del Forte Forte + Forte Bond No 9 West Broadway Victorio & Lucchino Hombre Profumum Roma Oxiana Eclectic Collections Maestro Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Homage a Gabrielle The Body Shop White Musk Sport Marc Jacobs Lola Velvet

Advertisement

Популярні бренди та аромати: