Дизайнери » D E » Східні Фужерні « Групи

Eau de Froehliche No. 3 Erik Kormann для жінок та чоловіків

Eau de Froehliche No. 3 Erik Kormann для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
дерево
зелений
фруктовий
ніжно-пряний
Картинки
Eau de Froehliche No. 3 Erik Kormann для жінок та чоловіків Картинки

Eau de Froehliche No. 3 від Erik Kormann - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Фужерні. Eau de Froehliche No. 3 був створений парфумером Erik Kormann, Alain Alchenberger і Philip Kraft. Верхні ноти: Бруньки смородини, Лимон і Рожевий Перець; ноти серця: Розмарин, Герань, Троянда, Фруктові ноти, Зелені ноти і Шавлія; ноти бази Олібанум, Cashmeran , Кедр, Сандал, Сіра Амбра і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бруньки смородини Лимон Рожевий Перець

середні Ноти
Розмарин Герань Троянда Фруктові ноти Зелені ноти Шавлія

база Ноти
Олібанум Cashmeran Кедр Сандал Сіра Амбра Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Eau de Froehliche No. 3 by Erik Kormann.

Цей аромат схожий на  

Eau de Froehliche No. 3 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Erik Kormann Eau de Froehliche No. 3 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Erik Kormann Eau de Froehliche No. 3, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Eau de Froehliche No. 3 від Erik Kormann. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Eau de Froehliche No. 3 від Erik Kormann представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Фужерні
Hermes Equipage Guerlain Jicky Roberto Cavalli Roberto Cavalli Black Nikos Sculpture pour Homme Emanuel Ungaro Apparition Homme Intense Puma Jamaica Man Pierre Balmain BalMan Accord Parfait Ambre & Lavande Nobile 1942 Aqua Nobile Alexa Lixfeld 003 Cale Fragranze d’Autore Preludio d'Oriente Bond No 9 Cooper Square

Популярні бренди та аромати: