Дизайнери » D E » Квіткові Фруктові « Групи

Esprit Collection Esprit для жінок

Esprit Collection Esprit для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
balsamic
пудровий
жовтоквітковий
теплий пряний
aromatic

Esprit Collection від Esprit - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Парфумер: Beatrice Piquet. Верхня нота: Бергамот; ноти серця: Сандал і Іланг-Ілінг; ноти бази і Боби Тонка.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот

середні Ноти
Сандал Іланг-Ілінг

база Ноти
Боби Тонка

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Esprit Collection by Esprit.

Цей аромат схожий на  

Esprit Collection Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Esprit Esprit Collection fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Esprit Esprit Collection, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Esprit Collection від Esprit. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Esprit Collection від Esprit представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Gabriela Sabatini Elegance Lanvin Eclat d’Arpège Ralph Lauren Ralph Wild Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent Avon Make Me Wonder Rampage Blue Eyes Teo Cabanel Julia Jardin de France Diamondra Ella Mikao Yujin Ectasy So...? So...? Exclusive L`Occitane en Provence Rose Neroli Aloha Beauty Island Bougainvillea

Популярні бренди та аромати: