Дизайнери » D E » Квіткові Фруктові « Групи

Life by ESPRIT Summer Edition 2015 for Her Esprit для жінок

Life by ESPRIT Summer Edition 2015 for Her Esprit для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
квітковий
пудровий
дерево
фруктовий
Картинки
Life by ESPRIT Summer Edition 2015 for Her Esprit для жінок Картинки Life by ESPRIT Summer Edition 2015 for Her Esprit для жінок Картинки Life by ESPRIT Summer Edition 2015 for Her Esprit для жінок Картинки

Life by ESPRIT Summer Edition 2015 for Her від Esprit - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Це новий аромат. Life by ESPRIT Summer Edition 2015 for Her був випущений в 2015. Life by ESPRIT Summer Edition 2015 for Her був створений парфумером Nicolas Beaulieu і Veronique Nyberg. Верхні ноти: Грейпфрут, Лимон, Мандарин і Чорна Смородина; ноти серця: Фрезія, Фіалка і Персик; ноти бази Пачулі, Сандал і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Грейпфрут Лимон Мандарин Чорна Смородина

середні Ноти
Фрезія Фіалка Персик

база Ноти
Пачулі Сандал Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Якщо ви знайомі з цим ароматом, будь ласка, визначте найбільш відчутні ноти композиції.

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Life by ESPRIT Summer Edition 2015 for Her by Esprit.

Цей аромат схожий на  

Life by ESPRIT Summer Edition 2015 for Her Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Esprit Life by ESPRIT Summer Edition 2015 for Her fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Esprit Life by ESPRIT Summer Edition 2015 for Her, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Life by ESPRIT Summer Edition 2015 for Her від Esprit. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Life by ESPRIT Summer Edition 2015 for Her від Esprit представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Christian Dior J`adore Versace Bright Crystal Givenchy Lovely prism Avon Wish of Love Yves Saint Laurent Elle Summer Fragrance 2008 Crabtree & Evelyn India Hicks Island Living - Spider Lily Charriol Charriol Eau de Toilette Loewe Loewe L La Prairie Life Threads Sapphire Esme Rene Perfetto LR Agent XX Sabon Shir (Lily)

Популярні бренди та аромати: