Дизайнери » D E » Цитрусові Ароматичні « Групи

Night Life Summer Edition Man Esprit для чоловіків

Night Life Summer Edition Man Esprit для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
солодкі ноти
фруктовий
кокос
тропічні ноти
цитрус

Night Life Summer Edition Man від Esprit - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові Ароматичні. Night Life Summer Edition Man був випущений в 2007. Верхні ноти: Мандарин, Яблуко і Лимон; ноти серця: Ананас, Кориця і Фіалка; ноти бази Амбра, Кокос і Кедр.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Мандарин Яблуко Лимон

середні Ноти
Ананас Кориця Фіалка

база Ноти
Амбра Кокос Кедр

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Night Life Summer Edition Man by Esprit.

Цей аромат схожий на  

Night Life Summer Edition Man Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Esprit Night Life Summer Edition Man fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Esprit Night Life Summer Edition Man, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Night Life Summer Edition Man від Esprit. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Night Life Summer Edition Man від Esprit представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Ароматичні
Cafe Parfums Cafe Iced Pour Homme Air-Val International Winnie The Pooh Cereus Cereus No.4 Roger & Gallet Jean Marie Farina Extra Vieille Cattier Eau du Verger Novae Plus Fresh Blue Keiko Mecheri Sanguine Perfumes Hedoné Eau Mo Pour Gay Illume Happiology Bamboo & Agave Henri Bendel Pink Grapefruit & Vetiver Fragonard Cologne Grand Luxe Ortigia Sicilia Orange Blossom

Популярні бренди та аромати: