Дизайнери » D E » Східні Квіткові « Групи

Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2014 Estée Lauder для жінок

Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent  2014 Estée Lauder для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Хочу: 1

основні акорди
цитрус
кокос
солодкі ноти
білоквітковий
дерево
Картинки
Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent  2014 Estée Lauder для жінок Картинки Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent  2014 Estée Lauder для жінок Картинки Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent  2014 Estée Lauder для жінок Картинки Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent  2014 Estée Lauder для жінок Картинки Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent  2014 Estée Lauder для жінок Картинки Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent  2014 Estée Lauder для жінок Картинки

Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2014 від Estée Lauder - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Це новий аромат. Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2014 був випущений в 2014. Верхні ноти: Бергамот, Мандарин, Лимон і Апельсин; ноти серця: Квітка Тіаре з Таїті, Жасмин, Магнолія, Апельсиновий Цвіт і Лаванда; ноти бази Амбра, Ветивер, Сандал, Кокосове молоко, Мирро і Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Мандарин Лимон Апельсин

середні Ноти
Квітка Тіаре з Таїті Жасмин Магнолія  Апельсиновий Цвіт Лаванда

база Ноти
Амбра Ветивер Сандал Кокосове молоко Мирро Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2014 by Estée Lauder.

Цей аромат схожий на  

Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2014 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2014 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2014, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2014 від Estée Lauder. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2014 від Estée Lauder представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Calvin Klein Obsession Night Woman Donna Karan Donna Karan Gold Domenico Caraceni Loren Montana Samar Renato Balestra Diamante Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang Agustin Davila Agustin Davila for Women Tocca Aqua Profumata Catania Givenchy Play For Her Lulu Guinness Pink Pearls Tocca Colette Tom Tailor Liquid Woman

Популярні бренди та аромати: