Дизайнери » D E » Деревні Ароматичні « Групи

Fragranza Nº 5 Anthemis Nobilis Ex Floribus Vinis для жінок та чоловіків

Fragranza Nº 5 Anthemis Nobilis Ex Floribus Vinis для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
ніжно-пряний
квітковий
дерево
aromatic
зелений

Fragranza Nº 5 Anthemis Nobilis від Ex Floribus Vinis - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Fragranza Nº 5 Anthemis Nobilis був випущений в 2009. Верхні ноти: Бергамот, Фенхель, М'ята і Зірчатий Аніс; ноти серця: Ромашка, Конвалія , Цвіт Персика і Шавлія; ноти бази Рожевий Перець, Деревні Ноти, Мирро, Мускус і Кедр з Вірджинії.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Фенхель М'ята Зірчатий Аніс

середні Ноти
Ромашка Конвалія Цвіт Персика Шавлія

база Ноти
Рожевий Перець Деревні Ноти Мирро Мускус Кедр з Вірджинії

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Fragranza Nº 5 Anthemis Nobilis by Ex Floribus Vinis.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Fragranza Nº 5 Anthemis Nobilis Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 5 Anthemis Nobilis fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 5 Anthemis Nobilis, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Fragranza Nº 5 Anthemis Nobilis від Ex Floribus Vinis. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Fragranza Nº 5 Anthemis Nobilis від Ex Floribus Vinis представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Pal Zileri Concept No 18 Frederic Malle French Lover Roccobarocco Mouse Cologne Tom Tailor Ocean for Men Mark Buxton Sounds & Visions Davidoff Adventure Amazonia David & Victoria Beckham Pure Instinct Pacifica Sandalwood Roxana Illuminated Perfume Sierra Agonist The Infidel Chanel Bleu de Chanel Atelier Cologne Oolang Infini

Advertisement

Популярні бренди та аромати: