Дизайнери » F-H » Шипрові Квіткові « Групи

Alatau Faberlic для жінок

Alatau Faberlic для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Був: 3 Хочу: 1

основні акорди
зелений
дерево
aromatic
квітковий
aquatic

Alatau від Faberlic - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Alatau був створений в 2000-і роки Верхні ноти: м Амалфі, Червоні Ягоди, М'ята і Водяні Ноти; ноти серця: Гіацинт, Конвалія , Фіалка, Апельсиновий Цвіт і Дика Троянда; ноти бази Пачулі, Дубовий Мох, Сосна, Ветивер, Корінь Ірису, Амбра і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
м Амалфі Червоні Ягоди М'ята Водяні Ноти

середні Ноти
Гіацинт Конвалія Фіалка  Апельсиновий Цвіт Дика Троянда

база Ноти
Пачулі Дубовий Мох Сосна Ветивер Корінь Ірису Амбра Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Alatau by Faberlic.

Цей аромат схожий на  

Alatau Відгуки про аромати

Olga10
Olga10

Не смотря на то, что в пирамидке ноты мяты и воды, это не свежий аромат для жаркого лета, а лишь слегка прохладный шипр - пейзаж. Это запах степного ветра. В нём явно слышатся пыльная буря, воздух перед грозой, цветущие дикие тюльпаны, травы и кустарники. Мне не хватает ещё нотки полыни степной или таврической для того, чтобы можно было полюбить его. Задумка очень хороша, но жаль, что во всей этой красе ощущается химия.

Oct
20
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Alatau by Faberlic 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Faberlic Alatau fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Faberlic Alatau, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Alatau від Faberlic. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Alatau від Faberlic представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Hermes Rouge Hermes Serge Lutens Daim Blond Paloma Picasso Paloma Picasso Jacomo Jacomo for Her John Varvatos John Varvatos David Yurman David Yurman Fragrance Miller Harris Fleurs de Sel Animale Instinct d`Animale B Never Too Busy To Be Beautiful 1000 Kisses Deep Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale Illume Happiology Sunshower Sisley Eau du Soir 2010

Популярні бренди та аромати: