Дизайнери » F-H » Деревні Ароматичні « Групи

Elite Floris для чоловіків

Elite Floris для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
свіжо-пряний
дерево
цитрус
земляний
Картинки
Elite Floris для чоловіків Картинки

Elite від Floris - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Elite був випущений в 1980. Верхні ноти: Бергамот, Кедр з Вірджинії, Грейпфрут, Ялівець і Петитгрейн; ноти серця: Ялина, Лаванда і Лист Лавра; ноти бази Амбра, Дубовий Мох, Мускус, Пачулі, Ветивер, Кедр і Шкіра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Кедр з Вірджинії Грейпфрут Ялівець Петитгрейн

середні Ноти
Ялина Лаванда Лист Лавра

база Ноти
Амбра Дубовий Мох Мускус Пачулі Ветивер Кедр Шкіра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Elite by Floris.

Цей аромат схожий на  

Elite Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Floris Elite fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Floris Elite, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Elite від Floris. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Elite від Floris представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Fendi Fendi for Men Avon Christian Lacroix Noir Azzaro Onyx Etat Libre d`Orange Eloge du Traitre Olivier Durbano Turquoise Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers for Him Koto Parfums L`Eau de Arthur Joya Potion Joop! Joop! Go Hot Contact Miller et Bertaux Spiritus / Land #2 Adolfo Dominguez U Esprit Celebration Happy Vibes for Him

Популярні бренди та аромати: