Дизайнери » F-H » Квіткові Зелені « Групи

Petals From My Garden Floris для жінок

Petals From My Garden Floris для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
троянда
цитрус
aromatic
свіжо-пряний
квітковий
Картинки
Petals From My Garden Floris для жінок Картинки Petals From My Garden Floris для жінок Картинки

Petals From My Garden від Floris - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. Це новий аромат. Petals From My Garden був випущений в 2015. Парфумер: Edward Bodenham. Верхні ноти: Троянда, Неролі і Бергамот; ноти серця: Троянда, Гвоздика і Герань; ноти бази Амбра і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Троянда Неролі Бергамот

середні Ноти
Троянда Гвоздика Герань

база Ноти
Амбра Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Petals From My Garden by Floris.

Цей аромат схожий на  

Petals From My Garden Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Floris Petals From My Garden fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Floris Petals From My Garden, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Petals From My Garden від Floris. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Petals From My Garden від Floris представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Зелені
Cartier So Pretty Burberry Touch for Women Roberto Verino VV Aqua Women Jil Sander Style Pastels Tender Green Menard Eau de M Soar Perfumer`s Workshop Samba True Blue Woman Priscilla Presley Indian Summer Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum Histoires de Parfums Blanc Violette CB I Hate Perfume Cradle of Light Parfums 06130 Lentisque Lostmarch L’eau de l’Hermine

Популярні бренди та аромати: