Дизайнери » F-H » Східні Квіткові « Групи

Belle de Nuit Fragonard для жінок

Belle de Nuit Fragonard для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 2
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Був: 2

основні акорди
троянда
пудровий
квітковий
свіжо-пряний
musky
Картинки
Belle de Nuit Fragonard для жінок Картинки Belle de Nuit Fragonard для жінок Картинки Belle de Nuit Fragonard для жінок Картинки Belle de Nuit Fragonard для жінок Картинки Belle de Nuit Fragonard для жінок Картинки Belle de Nuit Fragonard для жінок Картинки

Belle de Nuit від Fragonard - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Belle de Nuit був випущений в 2001. Композиція аромату включає ноти: Слива, Мускус, Фіалка, Троянда і Герань.

Ноти аромату

Слива Мускус Фіалка Троянда Герань

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Belle de Nuit by Fragonard.

Цей аромат схожий на  

Belle de Nuit Відгуки про аромати

Юка
Юка

Для меня это запах парикмахерской. Я слышу шампунистый дух, краску для волос, в общем, характерную для данного заведения гремучую смесь. Это касается аромата из металлической баночки, в стеклянном флаконе с откручивающейся крышечкой он другой. В нем слышится знакомая луковичная нота, это более мускусный и менее цветочный Жадор. Только в базе появляется описанный выше аромат. Не знаю, чем это можно объяснить, видимо раз на раз не приходится. Оба аромата из музея Фрагонара.

Jan
04
2015
МаслiНа
МаслiНа

Спочатку аромат здається важким і терпким, але незабаром слива і троянда створюють такий теплий і ніжний солодкий союз, що від нього вже складно відмовитися. Люблю ці парфуми, дуже гарні.

Aug
14
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Belle de Nuit by Fragonard 3.00 out of 5 based on 2 ratings and 2 user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Fragonard Belle de Nuit fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Fragonard Belle de Nuit, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Belle de Nuit від Fragonard. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Belle de Nuit від Fragonard представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Donna Karan Donna Karan Gold Paloma Picasso Tentations Novae Plus Pink Minou La Perla Charme Lace Collection Caron En Avion Borsalino Borsalino Pour Elle Fleurie Madeleine Vionnet Madeleine Vionnet Ayala Moriel Tamya Space NK Champaca Blumarine Bellissima Parfum Intense Jeanne Arthes Arome Arthes Rose en Bos Rose & Vines

Популярні бренди та аромати: