Дизайнери » F-H » Шипрові « Групи

VRAI Fragonard для жінок

VRAI Fragonard для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
aromatic
свіжо-пряний
трав'янистий
теплий пряний

VRAI від Fragonard - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові. Верхні ноти: Бергамот, м Амалфі і Лимонна Вербена; ноти серця: Кардамон і Базилік; ноти бази Жасмин, Дубовий Мох і Чебрець.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот м Амалфі Лимонна Вербена

середні Ноти
Кардамон Базилік

база Ноти
Жасмин Дубовий Мох Чебрець

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about VRAI by Fragonard.

Цей аромат схожий на  

VRAI Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Fragonard VRAI fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Fragonard VRAI, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати VRAI від Fragonard. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на VRAI від Fragonard представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Шипрові
Jacomo Paradox for Men Catherine Deneuve Deneuve Gres My Life Hommage a Marlene Dietrich Shiseido Zen Original Mark Buxton English Breakfast Bois 1920 Vento di Fiori Patyka Chypre Lancome Sagamore Jacques Bogart One Man Show CB I Hate Perfume Under the Arbor Brooksfield Brooksfield Men Profumi di Pantelleria Profumo di Pantelleria

Популярні бренди та аромати: