Дизайнери » F-H » Деревні Ароматичні « Групи

Terre de Sarment Frapin для жінок та чоловіків

Terre de Sarment Frapin для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 2 Хочу: 1

основні акорди
balsamic
свіжо-пряний
димні ноти
цитрус
теплий пряний

Terre de Sarment від Frapin - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Terre de Sarment був випущений в 2007. Парфумер: Jeanne-Marie Faugier. Верхні ноти: Грейпфрут, Неролі , Тмин і Виноград; ноти серця: Кориця, Апельсиновий Цвіт, Мускатний Горіх і Аміріс (Американський сандал); ноти бази Бензоїн, Мирро і Ладан.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Грейпфрут Неролі Тмин Виноград

середні Ноти
Кориця  Апельсиновий Цвіт Мускатний Горіх Аміріс  (Американський сандал)

база Ноти
Бензоїн Мирро Ладан

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Terre de Sarment by Frapin.

Цей аромат схожий на  

Terre de Sarment Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Frapin Terre de Sarment fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Frapin Terre de Sarment, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Terre de Sarment від Frapin. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Terre de Sarment від Frapin представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Pal Zileri Sartoriale Givenchy Very Irresistible Givenchy Fresh Attitude Bruno Banani Time to Play Men Crabtree & Evelyn Uncharted Durance en Provence L`Ome Sea Buckthorn Honore des Pres Nu Green Hugo Boss Boss In Motion Black Cristiano Fissore Rapsodia in Blu Ulrich Lang Anvers Borsalino Cologne Intense Adidas Pure Game Special Edition Sinfonia di Note Toujours Verts

Популярні бренди та аромати: